Manja slova Veća slova RSS
uzkuzk
>

Lista predavača/trenera i drugih realizatora za realizaciju obuka predviđenih opštim programom stručnog osposobljavanja i usavršavanja

Datum objave: 06.10.2021 10:25 | Autor: uzk

Ispis Štampaj stranicu


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uprava za kadrove je na osnovu Odluke o izboru predavača odnosno trenera i drugih realizatora broj  03-112/21-2184/2 od 30.09.2021. godine,  utvrdila/ažurirala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTU PREDAVAČA ODNOSNO TRENERA I DRUGIH REALIZATORA
za realizaciju obuka predviđenih

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPŠTIM PROGRAMOM STRUČNOG OSPOSOBLJAVANJA I USAVRŠAVANJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDMS- NACIN UPRAVLJANJA ELEKTRONSKIM DOKUMENTIMA

 

1.

 

Barović Nataša

 

2.

 

Dragojević Maja

 

3.

 

Miranovic Tatjana

 

4.

 

Nikčević Milena

 

5.

 

Vučinić Milica

 

IZRADA I UPRAVLJANJE PROJEKTIMA FINANSIRANIM IZ EU FONDOVA (OSNOVNI I NAPREDNI NIVO)

 

1.

 

Bošković Simona

 

2.

 

Deloik Zenajda

 

3.

 

Hajduković Marija

 

4.

 

Mrvaljević Darko

 

5.

 

Pejović Nada

 

6.

 

Pešić Maja

 

7.

 

Starovlah Vanja

 

8.

 

Vučetić Jelena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IZRADA ZAKONA I DRUGIH PROPISA U SKLADU SA PRAVNO-TEHNIČKIM PRAVILIMA ZA IZRADU PROPISA I SMJERNICAMA ZA USKLAĐIVANJE PROPISA CRNE GORE SA PRAVNIM PORETKOM EVROPSKE UNIJE

 

1.

 

Bajić Slavica

 

2.

 

Čabarkapa-Macanović Milana

 

3.

 

Dajević Jelena

 

4.

 

Grubović Sandra

 

5.

 

Marković Nikola

 

6.

 

Milićević Andrijana

 

7.

 

Nikolić Dragoljub

 

8.

 

Tišma Irena

 

KANCELARIJSKO POSLOVANJE

 

1.

 

Anđelić Dragica

 

2.

 

Barović Nataša

 

3.

 

Dragojević Maja

 

4.

 

Hajduković Marija

 

5.

 

Marković Sandra

 

6.

 

MASONIČIĆ ALEKSANDRA

 

7.

 

Nišavić Jovana

 

OD IDEJE DO USPJEŠNO REALIZOVANOG PROJEKTA

 

1.

 

Deloik Zenajda

 

2.

 

Mrvaljević Darko

 

3.

 

Pejović Nada

 

4.

 

Pešić Maja

 

5.

 

Starovlah Vanja

 

 

 

 

 

 

 

PRAVNO - TEHNIČKA PRAVILA ZA IZRADU PROPISA SA SMJERNICAMA ZA USKLAĐIVANJE PROPISA CRNE GORE SA PRAVNIM PORETKOM EVROPSKE UNIJE

 

1.

 

Bajić Slavica

 

2.

 

Čabarkapa-Macanović Milana

 

3.

 

Dajević Jelena

 

4.

 

Grubović Sandra

 

5.

 

Marković Nikola

 

6.

 

Milićević Andrijana

 

7.

 

Nikolić Dragoljub

 

8.

 

Tišma Irena

 

UPRAVNI POSTUPAK

 

1.

 

Bulić Edina

 

2.

 

Hajduković Marija

 

3.

 

Klikovac Senka

 

4.

 

LAKOČEVIĆ BRANKA

 

5.

 

Manojlović Mišela

 

6.

 

Nikolić Gordana

 

7.

 

Redžematović Elvisa

 

8.

 

Todorović Mileva

 

9.

 

Vukčević Veselin

 

10.

 

Vukić Ranko